Gerelateerde keurmerken

Scharrel Rundvlees
Scharrel Rundvlees
Lees meer
Vrije Uitloop
Vrije Uitloop
Lees meer
Vegan Keurmerk
Vegan Keurmerk
Lees meer
Green Fields Rundvlees
Green Fields Rundvlees
Lees meer
EKO-Keurmerk
EKO-Keurmerk
Lees meer

Meer gerelateerde keurmerken

Weet wat je eet

Weet wat je eet

De maatschappelijke organisaties achter Weet wat je eet  – Milieudefensie, Natuur en Milieu en Consumentenvereniging Goede Waar & Co – zijn met de tuinders verenigd in FrEsteem een constructieve samenwerking aangegaan.

FrEsteem heeft toestemming om stickers met het logo van weetwatjeeet.nl te gebruiken op hun producten die hiervoor in aanmerking komen:

Het logo is het bewijs dat 'schoon' produceren ook mogelijk is. Na biologisch is dit de beste keus. De telers mogen hooguit drie bestrijdingsmiddelen gebruiken, waarbij ze ver onder de wettelijk toegestane hoeveelheid moeten blijven.

Verder zetten de producenten zich in om het energieverbuik en uitstoot van broeikasgassen te verminderen. Er wordt gekeken naar lichthinder, verantwoorde landschappelijke inpassing en lozingen op riool of sloot.

www.weetwatjeeet.nl


weetwatjeeet.nl

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief