De grootste Groene Bedrijvengids van Nederland

Allesduurzaam.nl is de grootste groene bedrijvengids van Nederland.
Op Allesduurzaam.nl vindt u ruim 18.000 winkels en bedrijven,
die duurzame producten of diensten aanbieden. Ook bij ú in de buurt.

MADE-BY organiseert een symposium over duurzame oplossingen in Wet Processing

Dinsdag, 10 januari 2012

MADE-BY organiseert een symposium over duurzame oplossingen in Wet Processing

Op 24 januari biedt MADE-BY partnerbrands en geïntereseerde professionals uit de (duurzame) mode industrie de kans om kennis te nemen van de meest recente ontwikkelingen in duurzame oplossingen voor wet processing door middel van een inspirerende en praktijk gerichte seminar.

Dankzij onder meer de Greenpeace Detox campaign is de aandacht voor het wet processing gedeelte van kledingproductie enorm toegenomen. MADE-BY biedt, in samenwerking met de innoveerders van de industriële biotechnologie, Genencor en Novozymes, een unieke kans om in contact te komen met experts van gerenommeerde producenten van verfstoffen en chemicaliën die de nieuwste ontwikkelingen zullen delen. De praktijkgerichte sessies zijn gericht op het aanbrengen van verbeteringen in wet processing supply chains.

Cradle to Cradle en waterless technology

De ochtend sessies geven een algemeen beeld weer. De impact van wet processing op het milieu en de noodzaak voor een strategische aanpak om verbeteringen aan te brengen zullen worden besproken.
De middagsessies staan in het teken van duurzame oplossingen voor katoen, syntetische materialen en het verfproces en de eindbewerking van denim. Hierbij worden diverse aanpakken onder de loep genomen waaronder Cradle to Cradle en waterless technology.
De sessies worden verzorgd door sprekers van MADE-BY, Genencor en Novozymes, daarnaast zullen ook afgevaardigen van onder andere DyStar, Clariant en Tanatex aan het woord komen. Deze afwisselende sprekerslijst wordt gecompleteerd met een expert van Greenpeace die zal spreken over ‘The Detox Roadmap Towards Zero Discharge of Hazardous Chemicals’.

Meer info en aanmelden: klik hier

   

RSS

Actueel Nieuws

Kijk naar oranje met groen label

Kijk naar oranje met groen label

Mensen die voor het EK voetbal een nieuwe televisie gaan kopen, besparen geld door op het energielabel te letten. Het stroomverbruik van tv’s loopt fors uiteen, zegt voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal.

Lees verder
Geplaatst op woensdag 23 mei 2012
heartsandheroes succesvol voor goede kinderdoelen.

heartsandheroes succesvol voor goede kinderdoelen.

www.heartsandheroes.nl is een webshop met hippe nieuwe en vintage kinderkleding en kinderschoenen. Het unieke aan de webshop is dat 100% van het aankoopbedrag naar een goed kinderdoel gaat.

Lees verder
Geplaatst op woensdag 23 mei 2012
Avondwinkel maakt duurzaam shoppen leuker en makkelijker

Avondwinkel maakt duurzaam shoppen leuker en makkelijker

Online winkelen is leuk, maar toch wil je een product ook kunnen vasthouden. In een winkel wil je ook niet meewarig worden aangekeken als je informeert naar hoe groen een roze sneaker is. Daarom is er nu de hetkanWel-avondwinkel.

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012
Het grootste vegetarische festival van Nederland

Het grootste vegetarische festival van Nederland

Op zaterdag 30 juni organiseert stichting Viva Las Vega's het grootste vegetarische festival van Nederland met workshops, markt, proeverijen en meer...

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012
Duizend Nederlanders leven plasticvrij tijdens de Zero Plastic Week

Duizend Nederlanders leven plasticvrij tijdens de Zero Plastic Week

Duizend mensen gaan in de week van 11 tot en met 17 juni 2012 een week lang afkicken van hun plasticverslaving. Zero Plastic Week is een initiatief van zes jongeren en wordt gesteund door stichting Verbeter De Wereld en Greenpeace.

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012
Word videoreporter bij WhatIfWeChange

Word videoreporter bij WhatIfWeChange

IUCN biedt een interactief videoplatform over de kracht van natuurherstel, genaamd What if we change. Wie wil kan zelf video’s maken, vragen stellen, gedachten en visie delen en daarmee meewerken aan de documentaire.

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012
Boek een duurzame vakantie bij Spring Reizen

Boek een duurzame vakantie bij Spring Reizen

Bij Spring gaan ervaren vrijwillige reisbegeleiders met kleine groepen op pad naar de mooiste uithoeken van Europa. Het streven is zo duurzaam mogelijk te reizen en gebruik te maken van kleinschalige accommodaties of tenten.

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012
Eerste Top10 Elektrische auto’s

Eerste Top10 Elektrische auto’s

Met de Top 10 Elektrische auto's is voor het eerst een inventarisatie beschikbaar van de eerste volledig elektrische auto’s op de Nederlandse markt.

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012

Kies voor duurzame rvs schoolbeker en broodtrommel

Kind naar school? Na de zomervakantie weer tijd voor een fris nieuw schooljaar. Bent u muffe bekers en saaie...

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012

Biologische friet op eerste Pinksterdag in Amsterdam

'Natuurlijk Smullen', de eerste biologische snackbar van Nederland, staat op eerste Pinksterdag verse biologische...

Lees verder
Geplaatst op maandag 21 mei 2012
Volgende »

14 categorieën, 86 subcategorieënHuis & Tuin

5 categorieën, 22 subcategorieënKleding & Verzorging

10 categorieën, 65 subcategorieënVrije Tijd

4 categorieën, 16 subcategorieënKinderen

7 categorieën, 47 subcategorieënEten & Drinken

5 categorieën, 28 subcategorieënMobiliteit

3 categorieën, 12 subcategorieënGeldzaken

9 categorieën, 66 subcategorieënBusiness to business

Inloggenx

E-mailadres:
Wachtwoord: