Meer keus zuinige auto’s
Dinsdag, 6 juli 2010
De energiezuinige autorijder krijgt steeds meer keus bij de aanschaf van een nieuwe auto. Het assortiment zuinige auto’s is met acht nieuwe modellen uitgebreid. Dat blijkt uit de nieuwe Top10 Zuinige auto’s van de ANWB en Stichting Natuur en Milieu die nu is gepubliceerd.
De zuinigste nieuwe binnenkomers zijn de Skoda Fabia Combi 1.2 TDI Greenline en Fiat Punto Evo 1.3 JTD, in de categorie kleine dieselauto’s.
Zuinige nieuwkomers in de klasse middelgrote dieselauto’s zijn Opel Astra 1.3 CDTI Ecoflex en de Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDm.
De ruimere keus voor de consument die in een zuinige auto wil rijden, is te danken aan de fiscale stimulering van zuinige auto’s door de overheid en de succesvolle Top 10 campagne van de ANWB en Natuur en Milieu. De Top 10 helpt mensen bij de aanschaf van een nieuwe zuinige auto.
De Top10 Zuinige auto’s is te vinden en op anwb.nl
Actueel Nieuws
Starlight, het nieuwste, veiligste en duurzaamste op het gebied van babymatrassen
Een unieke Nederlandse innovatie op het gebied van baby, peuter en ledikant matrassen. Het Lavital Starlight hennep babymatras is volledig luchtdoorlatend, gifvrij èn hygiënisch.
Kom a.s. weekend naar de Fiets en Wandelbeurs in de RAI
Zaterdag 11 en zondag 12 febrauri is er weer de nationale Fiets en Wandelbeurs in de RAI.
Naar een duurzaam elektriciteitssysteem: intreerede op 10 feb. op TU Delft
Prof.ir. Mart van der Meijden geeft 10 februari zijn intreerede op de TU Delft met als thema een duurzaam én...
Groene organisaties exposant op Floriade 2012
Op 28 januari ondertekenden IVN, Vivara en vijf andere natuurorganisaties een samenwerkingsconvenant voor een...
Honderdduizenden truien uit de kast op Warme Truiendag 10 feb.
Ondanks - of juist dankzij - de warme winter doet Nederland weer massaal mee met de Nationale Warme Truiendag op 10...
Utrecht investeert in slimme energienetwerken voor lokale energieopwekking
Het Utrechts college stelt ruim 1 miljoen euro beschikbaar voor het ontwikkelen van zogeheten smart grids, ofwel...
Stuur voor Valentijn een groene liefdesbetuiging naar Rutte
Natuurmonumenten steunt de actie van Natuur- en Milieufederaties waarmee extra aandacht wordt gevraagd voor een...
Repareren is goedkoper en beter voor het milieu
ReplaceDirect geeft apparaten een tweede leven! Een gebarsten iPad scherm of een defect laptop toetsenbord? Dat is...
Amsterdam wil verbod op gratis plastic tasjes
De Amsterdamse wethouder Maarten van Poelgeest (klimaat) wil samen met de supermarkten de mogelijkheden onderzoeken...
BiologischeChampagnewinkel.nl geopend
Op woensdag 1 februari opent BiologischeChampagnewinkel.nl haar virtuele deuren. Deze nieuwe webshop zal enkel biologische en biodynamische topchampagnes op de markt brengen van makers als Fleury, Francoise Bedel & Fils, Emmanuel Brochet en Bruno Michel.
Meer informatie
Gerelateerd nieuws
- Goed voornemen 6: Ik let wat vaker op het milieukeur 03-01-2012
- Israel bouwt accuwisselstations voor elektrische auto 20-12-2011
- Hoe maken we onze samenleving zonder olie weerbaar en veerkrachtig? 28-11-2011
- Stuur voor Valentijn een groene liefdesbetuiging naar Rutte 03-02-2012
- Zonnepanelen goedkoper dan stroom van energiebedrijven 30-01-2012
Tips Mobiliteit
Fiets naar je werk
Lekker op de fiets: milieuvriendelijker kan het nietLees meer over het waarom van fietsen
Deelauto dichtbij
Neem een abonnement op een deelauto! Eenvoudig in gebruik en altijd wel een auto in de buurt beschikbaar.Vind het bij jou passende abonnement
Autowasstraat biedt uitkomst
Kies voor een autowasstraat met het Milieukeur.dan zit je goed.Waarom? Klik hier!
Trendy scooter
Op weg met een modieuze elektrische scooter? Geruisloos wegspuiten...Vind aanbieders in je buurt...
Experts Club Green over vervoer en autogebruik
Op ClubGreen.nl staan experts je te woord met antwoord op jouw vragen over auto, openbaar vervoer, taxi en mobiliteit.Vind hier antwoord op je vragen
