Body Bar Eucalyptus - Tea Tree | Geschikt voor ieder huidtype | Verfrissend en verzorgend | Parfumvrij | 80 wasbeurten | 60 gram

Productinformatie

€ 6,95

webshop prijs Bekijk
€ 6,95
Bekijk

Beschrijving

Natuurlijke en zuiverende verzorging Wij houden van natuurlijke ingrediënten (https://shampoobars.nl/ingredienten/) en daarom zitten onze Body Bars er vol mee! In deze bar zit bijvoorbeeld een heerlijke mix van Jojoba olie (https://shampoobars.nl/ingredient/simmondsia-chinensis-seed-oil/), Sheaboter (https://shampoobars.nl/ingredient/butyrospermum-parkii-butter/) en Amandelolie (https://shampoobars.nl/ingredient/prunus-amygdalus-dulcis-oil/) die je huid hydrateren en verzorgen. De etherische Tea Tree olie (https://shampoobars.nl/ingredient/melaleuca-alternifolia-leaf-oil/) in deze Body Bar heeft een zuiverende en reinigende werking welke onzuiverheden tegen gaat. Hierdoor is de bar geschikt voor ieder huidtype en voor mensen met acne. Daarnaast heeft de etherische eucalyptus olie in de bar ook een heilzame werking op de luchtwegen! Dat is extra fijn als je bijvoorbeeld last hebt van hooikoorts of verkoudheid.  Wat maakt een Body Bar zo bijzonder Je denkt misschien, een stukje zeep voor de huid, is dat zo bijzonder? Ja! Want voor elke Body Bar (https://shampoobars.nl/body-bars/) die gebruikt wordt, worden maar liefst drie plastic flessen bespaard! Natuurlijk kunnen plastic flessen gerecycled worden maar helaas wordt slechts 9% van al het plasticdaadwerkelijk gerecycled en is het natuurlijk altijd beter als we ze helemaal niet gebruiken wanneer het niet nodig is! Maar onze Body Bars zijn niet alleen plasticvrij, ze zijn ook proefdiervrij, vegan (https://shampoobars.nl/product-tag/vegan/) en vrij van SLS, SLES, siliconen en parabenen. Daarnaast zijn onze Body Bars ook super makkelijk in gebruik! Maak de Body Bar net en wrijf deze over je huid. Er zal direct een heerlijk en zacht schuim ontstaan. Het zachte schuim verspreid makkelijk over de huid en spoelt ook snel weg. Hoezorg ik dat mijn Body Bar langer mee gaat? Ben jij net zo gek op deze geur als wij? Combineer de Body Bar Eucalyptus– Tea Tree met de bijbehorende Shampoo Bar (https://shampoobars.nl/shampoo-bar-eucalyptus-tea-tree/), Haarmasker Bar (https://shampoobars.nl/haarmasker-bar-eucalyptus-tea-tree/), Face Bar (https://shampoobars.nl/face-bar-eucalyptus-tea-tree/) of de heerlijke Shaving Bar (https://shampoobars.nl/shaving-bar-eucalyptus-tea-tree/)! Om te zorgen dat jouw bars zo lang mogelijk mee gaan kun je ze het beste na gebruik laten uitlekken op een Zeepschaaltje (https://shampoobars.nl/shampoo-bar-bamboe-zeepschaaltje/), Zeepplankje (https://shampoobars.nl/bamboe-zeepplank/), Magnetische Bar Houder (https://shampoobars.nl/magnetische-bar-houder/) of in onze Bar Organizer (https://shampoobars.nl/bar-organizer/).

Gerelateerd aan Body Bar Eucalyptus - Tea Tree | Geschikt voor ieder huidtype | Verfrissend en verzorgend | Parfumvrij | 80 wasbeurten | 60 gram

Meer Shampoo Bars