Healthy Natural Products
Healthy Natural Products in Vleuten produceert onder het merk Drink Goed Zoet biologische, suikervrije limonadepoeder. Het bedrijf biedt een gezond en milieubewust alternatief voor reguliere frisdranken en siropen.
De limonadepoeders worden gezoet met biologische erythritol uit maïs en bevatten uitsluitend natuurlijke aroma’s uit echt fruit. De dranken bevatten nul calorieën, hebben geen effect op de bloedsuikerspiegel, zijn tandvriendelijk en laten geen bittere nasmaak achter. Alle ingrediënten zijn gecertificeerd volgens de normen van het EU biologisch keurmerk.
Door te kiezen voor poedervorm waar consumenten zelf kraanwater aan toevoegen, wordt onnodig vervoer van zware flessen en water vermeden. Dit vermindert de uitstoot van transportverkeer aanzienlijk. Daarnaast worden bestellingen standaard verpakt als brievenbuspost, wat zorgt voor een compacte en efficiënte distributie met een lagere CO2-voetafdruk.
Het assortiment limonadepoeders bestaat uit diverse fruitsmaken, waaronder:
- Sinaasappel (tevens verkrijgbaar met toegevoegde vitaminen)
- Aardbei
- Citroen