Van der Valk Hoorn
Van der Valk Hotel Hoorn biedt luxe accommodatie, wellnessfaciliteiten en uitgebreide zakelijke mogelijkheden in Hoorn. Het hotel is bekroond met het Green Key-certificaat voor zijn duurzame bedrijfsvoering.
Het hotel beschikt over 158 moderne kamers en suites. Op het terrein zijn ruim 500 parkeerplaatsen beschikbaar, inclusief laadpalen voor het opladen van elektrische auto's.
Op de veertiende etage bevindt zich het wellnesscentrum met sauna en een verwarmd zwembad met jetstream, dat uitzicht biedt over Hoorn en het Markermeer. Daarnaast is er een moderne fitnessruimte ingericht met MATRIX-apparatuur.
Het restaurant en de hotelbar zijn dagelijks geopend voor zowel hotelgasten als passanten voor ontbijt, lunch en diner. In het weekend worden live cooking-avonden en een zondagsbrunch georganiseerd.
Voor zakelijke bijeenkomsten en evenementen biedt het hotel diverse faciliteiten:
- Vijf multifunctionele zalen en vijf boardrooms
- Een presentatieruimte en vijf moderne bioscoopzalen
- Faciliteiten voor flexwerken