Groene inspiratie opdoen op de Floriade

Vandaag wordt de Floriade 2012 - World Horticultural Expo – officieel geopend worden door Hare Majesteit de Koningin. Iedere 10 jaar wordt deze wereldtuinbouwtentoonstelling georganiseerd en dit jaar in onze hometown Venlo.

HME Import Agency, initiatiefnemer van de webshop MyMiller voor duurzame bureaustoelen van Herman Miller, is niet voor niets gevestigd in Venlo. Venlo heeft een ware handelsgeest, staat nauw in contact met de rest van Europa en heeft zich ook ontwikkeld tot een van de belangrijkste tuinbouwnetwerkregio's van Noordwest-Europa. Venlo ademt Groen, duurzame ontwikkelingen en Cradle to Cradle initiatieven. En dat is goed voor de Floriade! Sinds 1953 onderneemt, ontwikkelt en produceert Herman Miller duurzaam volgens het cradle to cradle protocol, en is daarmee een van pioniers op het gebied van Cradle to Cradle.

Op het Floriade terrein Venlo Greenpark staat de Innovatoren al te pronken, het icoon van de Floriade en de toegangspoort tot de tentoonstelling. Op 23 januari 2012 vestigde zich hier het C2C ExpoLAB, de enige C2C productenbibliotheek ter wereld.

De Innovatoren

Uitleg Innovatoren Roy Vercoulen - C2C ExpoLAB

C2C ExpoLAB

Het C2C Expolab is een initiatief van de gelijknamige stichting, de gemeente Venlo en de Kamer van Koophandel Limburg. Bedrijven die met C2C aan de slag willen, kunnen hier kennis en inspiratie opdoen. Ook kunnen ze begeleiding krijgen bij concrete projecten. 

HME Import Agency & C2C Community

Samen met de C2C Community creëerde HME Import Agency, de importeur van onder andere Herman Miller producten in de Benelux, een volledig ingerichte C2C kantooromgeving voor het C2C ExpoLAB.

 Dit is gedaan op basis van een uniek business model: Operational Lease. HME Import Agency biedt hiermee een economisch aantrekkelijk leasecontract voor duurzaam kantoormeubilair met de volgende voordelen:

  • lage kosten voor de afnemer
  • gewild product, ook voor particulier
  • duurzaam, kwalitatief en comfortabel product
  • restwaarde is hoog, ook na jaren
  • tweede huurperiode of verkoop
  • stimulans voor kringloop
  • samenwerking met innovatieve bedrijven

MyMiller en HME Import Agency wensen de Floriade en het C2C ExpoLAB veel succes in Venlo Greenpark tijdens de Floriade!

  • Bezoek de Floriade 2012, het groene belevingsevenement!
  • Het C2C ExpoLab in de Innovatoren bezoekt u op afspraak of bekijk de productenbibliotheek
  • Of neem contact met HME Import Agency, de inspiratiebron voor duurzame kantoorinrichting