Zet je handtekening tegen de Blankenburgtunnel

De samenwerkende organisaties, Actiecomité Blankenburgtunnel Nee, Groeiend verzet, Milieudefensie, Milieufederatie Zuid-Holland en Natuurmonumenten, hebben op 8 oktober geproteseerd tegen de aanleg van de Blankenburgtunnel. De tunnel zou ervoor zorgen dat een belangrijk natuur- en recreatiegebied,  in de regio Rotterdam – Den Haag, schade oploopt.

De manifestatie was het eerste grootschalige protest van alle betrokkenen tegen de aanleg van de tunnel. 

Handtekening zetten?

Vorige week sprak de Tweede Kamer in een hoorzitting over de plannen voor de Blankenburgtunnel en eind dit jaar neemt minister Schultz van Haegen een besluit over de tunnel.

Voor de mensen die de protestactie willen ondersteunen kunnen de petitie tekenen tegen de Blankenburgtunnel.

Ondersteuners van de actie: Kamerleden, Actiecomité Blankenburgtunnel Nee, Groeiend verzet, Milieudefensie, Milieufederatie Zuid-Holland en Natuurmonumenten. Lees meer bij Vroege Vogels

Bron: Milieudefensie
Foto (cc) Ott!